Single trails

Single trails představují jednosměrné, většinou sjezdové trasy, vhodné jak pro začátečníky tak i zkušené jezdce.   • Single trails jsou stále více populární nejen mezi ostřílenými bikery ale i  širokou veřejností. Jedná se o jednosměrné, většinou sjezdové trasy, vhodné jak prozačátečníky tak i zkušené jezdce.
  • Na start místních tras vyjedete pohodlně lanovkou Sněžník a s Resort card navíc dostanete při každém nákupu slevu 50%.
  • Oficiálními tvářemi trailů na Dolní Moravě jsou nejznámější český trialový jezdec Petr Kraus a členka Specialized teamu Tereza Votavová. Pravidelně přispívají svými radami a nápady při výstavbě a jejich rukopis naleznete na nejednom úseku trailů.

Kontakt

Infocentrum Marcelka

Telefon: +420 602 378 150

Email: resort@dolnimorava.cz

AKTUÁLNÍ PROVOZNÍ DOBA

Sledujte nás na facebooku


Skalní trail

  • délka trasy: 4 km
  • počáteční a maximální nadmořská výška: 1099 m
  • koncová a minimální nadmořská výška: 752 m
  • klesání / převýšení: 347 m

Provozní řád

Trasa nazvaná "Skalní trail" se svým profilem řadí k enduro trailům, svojí šířkou je však přístupná všem bikerům a milovníkům jízdy na horském kole. Součástí trailu jsou dřevěné lávky, klopené zatáčky, terénní vlny apod. Spodní část trati začínající u horní stanice lanovky U Slona je uzpůsobena i pro nejmenší bikery od 10 let.

Nahoru se pohodlně dostanete lanovkou a start je hned u horní stanice. Můžete se zde také před jízdou občerstvit v horské chatě Slaměnka. 


Je v zájmu nás všech dodržovat v přírodě pořádek a pravidla pro pohyb v Národních přírodních rezervacích. Prosíme neodhazujte odpadky, nerušte zvěř a pro pohyb používejte pouze značených cest a stezek. Mapy a veškeré potřebné informace Vám rádi poskytneme v Infocentru Marcelka.


Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Innogy Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel