Sjezdovky a vleky v Relax & sport resortu Dolní Morava

Pro více informace o provozu areálu sledujte aktuality a provozní doby  a www.holidayinfo.cz
 Podívejte se na náš profil v e Booku Top Ski Resorts 2015/16. Naleznete tam aktuální info o našem areálu, panoramatické fotografie a online kamery.


Aktuální provoz lanovek a vleků: 

 

Na zimní sezonu 2015/2016 jsme vybudovali kompletně nový zasněžovací systém na sjezdové trati "B" v hodnotě 60 mil. Kč. V Kid Parku Amálka jsme postavili pro děti zbrusu novou dětskou pomu pro jejich první bezpečné jízdy na vleku.

V areálu U Slona vyrostla nová Fun Line - trať plná klopených zatáček a terénních vln pro lyžaře i snowboardisty všech věkových kategorií. Hned vedle naleznete nový snowpark s 3 hliněnými platformami pro 8 kovových překážek a skoků dle sněhových podmínek.

V areálu se nachází celkem 7 sjezdovek všech stupňů obtížností, kde si „svůj“ terén najde skutečně každý lyžař.
 Celková délka sjezdových tratí je 9,5km. Minimální šířka všech sjezdových tratí je 50 m. 
Velkým tahákem pro lyžaře je sjezdovka U Slona, která nadchne všechny vyznavače carvingového lyžování s unikátní šířkou 80 m a délkou 1200 metrů. Areál disponuje kvalitními dopravními zařízeními Doppelmayr - 2 čtyřsedačkové lanovky, 3 vleky (kotva), 100% zasněžovanými sjezdovkami a propojovacími cestami a nejmodernějšími stroji Pisten Bully na úpravu svahů. Pro nejmenší lyžaře je v provozu dětský Ski park Amálka s pojízdným pásem, kolotočem, novou pomou  a spoustou pohádkových postav.

Dopravu mezi jednotlivými parkovišti, lanovkami a sjezdovkami zajišťuje skibus areálu. Skibus jezdí v hlavní sezoně mezi nástupními stanicemi a parkovišti každých cca 15 min.  

Letos jsme se také zapojili  do projektu Czech Skipass. Jedná se o společný celosezónní skipas, který na jednu kartu umožní lyžovat v 19 velkých lyžařských areálech v ČR. Platí po celou sezónu 2015/16 na denní i večerní lyžování. K dispozici tak je celkem 154 km sjezdových tratí, 26 lanovek a 118 vleků, aniž by jste každé ráno museli stát řadu na permanentku u  pokladen jednotlivých areálů. Více informací naleznete na stránkách projektu: www.czechskipass.cz


 

Relax & sport resort Dolní Morava
Zasněžovací systém na svahu v Relax & sport resortu Dolní MoravaUpravená sjezdovka Relax & sport resortu Dolní MoravaLanovka Dolní MoravaStanoviště sedačkové lanovky v Relax & sport resortu Dolní MoravaVýchod slunce v pohoří Králický SněžníkPohled na Dolní MoravuVrcholy Králického Sněžníku v ziměSki areál Dolní MoravaDětský Ski park Amálka Dolní Morava - zábava pro nejmenší lyžařeHerní prvky v dětském Ski parku Amálka Dolní MoravaZimní aktivity v Relax & sport resortu Dolní MoravaLyžování a snowboarding v Relax & sport resortu Dolní MoravaSedačková lanovka a vlek podél svahuSvah v Relax & sport resortu Dolní MoravaLyžování v Dolní MoravěHotel Vista v Dolní Moravě, noční osvětlení

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!