.

Lesní zážitkový park

Rozhodli jsme se splnit tajné sny všem dětem i dospělým a otevřeli jsme proto unikátní zážitkový park uprostřed lesa. Užijete si v něm kouzelné lesní domečky v korunách stromů, malé i velké houpačky, lanové žebříky, mosty a závěsné chodníky.Čtyři pohádkové domečky umístěné na stromech v různých výškách nabízí zábavu pro děti všech věkových kategorií. "Herna"  slouží dětem už od 3 let věku k zábavě a experimentům s interaktivními hrami a nástroji. "Chýše" pak nabízí malým kutilům a řemeslníkům pracovní stůl s nářadím a kuchařům kuchyňku s nádobím. 

Starší nebojácné děti se můžou vydat do "Úkrytu v divočině", který jim představí pravidla pro přežití v přírodě. Do nejvyššího domečku se mohou vydat pouze ti nejodvážnější, vede tam totiž lanový most nebo šplhací tunel. Stojí to ale za to - z vrcholu totiž vede obří tobogán!
Po zemi a vzduchem vedou spojovací závěsné chodníky, pařezové cesty nebo systém létajících liján. Malí tarzani a akrobati si tak také přijdou na své. K odpočinku po celém dni plném her a zážitků poslouží závěsné sítě a malé i velké houpačky

 

AKTUÁLNÍ PROVOZNÍ DOBACeník - Lesní zážitkový park

Ceny vstupného jsou platné pro Mamutíkův vodní park a Lesní zážitkový park. Můžete tak mezi nimi libovolně přecházet a kdykoliv se vracet.

Mamutíkův vodní park + Lesní zážitkový park

Cena

Sleva RESORT CARD

Denní vstup dítě do 15 let

290 Kč

20%

Denní vstup dospělý

290 Kč

20%

Dospělý jako doprovod dítěte

zdarma

x

Rodinné vstupné (2 dospělí a max. 3 děti do 15 let)

490 Kč

x

Skupinové vstupné (15 a více osob)

90 Kč

x

Zlevněné vstupné na poslední 2 hodiny provozu

150 Kč

x

  • Vstupenka platí zároveň pro vstup do Mamutíkova vodního parku
  • Vstupenky zakoupíte u pokladny u vstupu do parku
  • Vstup se psem je možný pouze na vodítku

Lesní zážitkový park byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.


Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Innogy Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel