Eshop

LETNÍ SEZÓNA 2022 BYLA UKONČENA.

DĚKUJEME A BUDEME SE TĚŠIT ZASE V DUBNU 2023.


Selský flow trail

Druhý nejdelší trail lehčí obtížnosti vhodný pro mírně pokročilé jezdce všech generací. Technicky nenáročný a bezpečný flow trail s mírnými boulemi a velkými  klopenkami, který vás provede pod Stez­kou v oblacích a v mírných pasážích potěší nádhernými výhledy na Chlum a dolnomoravské údolí.

Mlýnský trail

Nejdelší trail lehké obtížnosti vhodný pro úplné začátečníky a rodiny s dětmi. Rodinná trať plná přehledných a bezpečných klopených zatáček vhodných pro první seznámení se s jízdou na trailu. Po celé trase vás čeká spoustu odpočívadel s úchvatnými výhledy do Mlýnického údolí. Mlýnský trail je zaměřen pro ty nejmenší, čemuž také odpovídá sklon a šířka trasy.

Lesní trail

Strmější sklon trasy potěší především pokročilejší bikery, kteří ocení vyšší klopenky, častější příležitost ke skoku, přejezdy, dropy nebo skoky s lavicí. Stále se však jedná o bezpečně sjízdný flow trail s uhlazeným povrchem vhodným i pro méně zkušené. 

Mamutí trail

Technicky náročný trail je výzvou pro zkušené bikery, kteří se nechtějí držet při zemi. Nejprudší z trailů potěší pestrým povrchem plným terénních vln, klopenek, dřevěných lávek a množstvím technických skoků

Vyberte si kolo v naší skvěle vybavené půjčovně 

PŘEDEM A VČAS

mondraker-logo-traily

ONLINE REZERVACE KOL

MAPA TRAIL PARKU

BAJKOVÉ KEMPY NA DOLNÍ MORAVĚ

  • Učte se ve službách skvělých instruktorů MTB s profesionálními licencemi
  • Kempy pro dospělé, děti i zkušené bajkery
  • Termíny kempů od června do září

Více na Bajková škola Dolní Morava

Have Fun & Stay Safe

Uhaste žízeň na panoramatické terase horské chaty Slaměnka u startu trailů

banner 1129x425

Tipy na ubytování


lesy-cr-logo-traily


Je v zájmu nás všech dodržovat v přírodě pořádek a pravidla pro pohyb v Národních přírodních rezervacích. Prosíme, neodhazujte odpadky, nerušte zvěř a pro pohyb používejte pouze značených cest a stezek.

Partneři resortu

Evropská unie Kooperativa Mapy.cz Amundi.cz Czech Tourism Frekvence 1 Topontrail Kudy z nudy mondraker Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth